‘Discovering a Path to Dreams’ İsimli Erasmus+ AGH Projemiz Kabul Edildi

‘Discovering a Path to Dreams’ İsimli Erasmus+ AGH Projemiz Kabul Edildi

Erasmus+ Avrupa Gönüllü Hizmeti kapsamında “Discovering a Path to Dreams” isimli projemiz Türkiye Dışişleri Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Türkiye Ulusal Ajansı) tarafından hibe almaya hak kazanmıştır. 

 

Proje kapsamında 11 gencimiz İtalya, Sırbistan ve Yunanistan gibi Avrupa ülkelerinde 2-6 ay arasında sürelerde farklı sosyal faaliyetlerde gönüllü olarak çalışma imkânı elde edecekler.

 

Bu çalışmalar sayesinde hem yurt dışı deneyimi kazanacak hem de yabancı dil becerilerini artıracak olan gençler, aynı zamanda hayatları için önemli olan gönüllülük deneyimi edinmiş olacaklar!

 

Program kapsamında gönüllülerin tüm yemek, yol, konaklama, vize, sigorta, yerel ulaşım, cep harçlığı gibi masrafları karşılanacaktır.

 

Detaylar için internet sitemizin Avrupa Gönüllü Hizmeti sayfasını inceleyebilir, Facebook hesabımızı takip edebilir veya Üniversitemizin Kemal Gözükara Yerleşkesi’nde bulunan A 107 numaralı GENÇAREL Gençlik Çalışmaları Merkezimizi ziyaret ederek uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

 

Projelerimiz www.vopool.net üzerinde yayınlanıp, açık çağrı ile 17-30 yaş arası tüm gençlerin başvurusuna açık olacaktır!

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.